רון והכדורגל

רון והכדורגל

מאת: מאור מליחי כיתה ד1

היה היה תלמיד בשם רון. רון הוא עולה חדש מארגנטינה הוא למד בבית ספר יבנה בחדרה. רון אהב מאוד כדורגל אבל לא היה בהישג ידו לקנות כדור משום שהכדור עלה יקר ולהוריו לא היה מספיק כסף כדי לקנות לו כדור.

הוא הסתכל בקנאה בחבריו שהביאו כדור לבית הספר. יום אחד בשיעור ספורט המורה לספורט חגית אמרה שיתקיים טורניר כדורגל וצריך להקים קבוצה. כששמע זאת רון הוא קיווה מאוד שהוא יהיה חלק מהקבוצה, אך לצערו הוא לא נבחר להיות חלק מהקבוצה שתשתתף בטורניר. רון היה עצוב מאוד והחליט שלמרות שלא נבחר לקבוצה הוא ימשיך להתאמן בשעורי ספורט וישחק כדורגל. יום הטורניר הגיע כולם היו נרגשים ומצפים ורק רון היה עצוב. המשחק התחיל והקהל הריע ועודד את השחקנים ורק רון ישב בשקט ולא עודד את הקבוצה . רון צפה במשחק וראה כי הקבוצה של כיתתו מפסידה במשחק וכל הזמן חשב לו רק הייתי משחק עם הכיתה, הכיתה הייתה יכולה להוביל . לפתע דני, אחד התלמידים בכיתה ששיחק בטורניר נפל ונפצע לא היה יכול להמשיך לשחק. רון קרא בצרחות: ” אני יכול להיכנס במקומו”, הקפטן של הקבוצה הסתכל על רון ואמר שהוא לא בטוח שרון מתאים. רון הפציר בקפטן עד שהקפטן הסכים ורון נכנס בשמחה ובהתרגשות למשחק, איך שהכדור הגיע אליו רון בעט את הכדור לשער והכדור נכנס לשער כול הקהל צעק גולללללל!!! רון,רון,רון! כולם היו נרגשים ושמחים ולאט לאט הקבוצה של רון הצליחה לצמצם את הפער של הקבוצה היריבה.

 והנה דקה לסיום המשחק והקבוצה של רון עדיין היתה בפיגור . כולם התבאסו והתאכזבו, רון רץ חטף את הכדור מהקבוצה היריבה בעט את הכדור בחזקה והכדור נכנס פנימה אבל עדין היו בפיגור השופט אמר 30 שניות לסיום, רון חשב בליבו איזה באסה שכולם ידעו שהקבוצה של בית הספר יבנה מחדרה תפסיד, והנה עוד הופעה מדהימה של רון, רון שוב חטף את הכדור ועבר את השחקן של הקבוצה היריבה, בעט שוב את הכדור בחוזקה והכדור נכנס פנימה, כל הקהל של חדרה שמחו וצהלו. ברקע נשמעה שריקת סיום המשחק הקבוצה מחדרה בית ספר יבנה מנצחת וכולם קפצו על רון וחגגו איתו וצהלו ושמחו.

לאחר שהמשחק הסתיים וכל תלמידי בית הספר עלו לאוטובוס בחזרה לבית הספר התיישבה המורה חגית ליד רון וביקשה סליחה שלא בחרה בו להשתתף בטורניר.

למחרת בבוקר שהגיע רון לבית הספר חיכתה לו הפתעה גדולה, בכניסה לבית הספר חיכו לו תלמידי בית הספר, המורים והמנהל ומסרו לו מתנה, קופסא ארוזה בסרט יפה, רון התרגש ושמח פתח את הקופסא והוציא מתוכה כדור יפה שעליו הייתה חתימה מהשחקן שהוא הכי מעריץ. רון עמד, התרגש ועיניו נצצו מאושר, אמר תודה לכולם.

המסר של הסיפור : לאמין בעצמך ובכל כולך ובכול מעשה ידייך.

אין דבר עומד בפני הרצון.

 

 

הפתק שנעלם

הפתק שנעלם   “אביה!!!!!” צעקה אפרת ” למה את מגיעה עכשיו עוד רגע והיינו נוסעים! ” “סליחה” אמרה אביה. אפרת הייתה המורה של אביה ,

להמשך קריאה »