הילד המכושף

הילד המכושף

פעם היה ילד בשם דן שאהב סדרה שקראו לה  “די בייסבול “.

הוא ראה ילדים משחקים בייסבול והיה עצוב כי לא רצו לשתף אותו.

 הוריו נעלמו והוא לא ידע היכן הם . מאז הוא גר עם דודים שלו והם מאוד אהבו אותו.

יום אחד הוא הלך לבית הספר ובדרך היו דברים מוזרים, תאונה, מתקן מתנפח שהתפוצץ ונקרע. כשהוא חזר הביתה כולם שנאו אותו מאוד, כי הם חשבו שהוא הגורם לדברים המוזרים .

 בלילה הוא התעורר וראה חור בצבע אדום ועליו מפלצות ,הוא עצמו היה במין עיגול ונעשה קוסם. הוא הרגיש שמישהו לקח אותו ואמר: “לך לעבר השער להציל את הוריך!”

דן לא ידע מה לעשות, בסופו של דבר החליט לקפוץ לתוך החור ורצה להציל את ההורים שלו.

לפתע ראה רוח וצעק: “רוח” .כולם נבהלו וקמו  והרוח נעלמה.

כולם חשבו איזה שקרן הילד הזה. הוא נעלב מאוד ונשבר לו הלב . הוא ישב במיטתו ובכה .

המיטה שלו בארץ המפלצות היתה מפחידה והוא צעק “אהההה “

פתאום נסגר השער אך אל דאגה, שכחתם שיש לו כוחות? הוא יכול לעוף ולשמוע ממרחקים עצומים מאוד. הוא חשב שהוא נשר, ולא ידע שהוא עדיין ילד.  

יום אחד פגש ילדה יפה, ושאל אותה: מי את?  היא ענתה: אני ענת, נכנסתי לפה דרך שער כחול.

 מוזר כחול? אני באתי לפה בשער אדום. איזה כוחות יש לך? היא השיבה “כוחות היעלמות והפיכה לאיזה בן אדם שאני רוצה”.  “ואוו” אמר, איזה כוחות מיוחדים.

 ומה הכוחות שלי? אני יכול לעוף ולשמוע ממרחק רב מאוד. אני שומע צעידות של חיילים, הרבה חיילים. מישהו עוקב אחרינו אמרה ענת .הוא עף ולא ראה שום דבר. לפתע ראה שיח זז, הצביע עליו והיא והפכה להיות הוא, הוא הפך לשניים .  זה היה ממש מבלבל כי ראו אותו פעמיים, הוא הבין שהכפיל את עצמו. כל מה שאמר היא אמרה וחזרה אחריו. הם התחילו ללכת, בדרכם מישהו איים עליהם באקדח: “אתם עצורים בשם החוק” ענת ודן  הרימו ידיים ואז המאיים חזר בו ואמר: “לא אתכם חיפשנו”. הם נשמו לרווחה, הורידו ידיים והתחילו להילחם בהם. כעבור כמה דקות ניצחו אותו והוא נכנס לכלא למאסר עולם. ענת ודן חשבו שהם יכולים להמשיך לחפש את הוריו.  פתאום מישהו צעק: “היזהרו! ” .הם לא ידעו מי זה . הקול נשמע מעבר למכונית, והנה טיל ירד עליהם במהירות, דן קפץ ,הציל את ענת והיא אמרה לו תודה רבה! לאחר מכן הגיעו הרבה חלליות ,מטוסי קרב וצבא שלם לקראתם. הם פחדו כל כך וצרחו .דן עף ונלחם בהם ,הוא הרגיש שיש לו כוחות על, הם היו טובים מאוד ונלחמו ובכל זאת הוא ניצח אותם.

לפתע הם ירו לייזר התכופפו וברחו לכיוון הים. הם נכנסו לספינה ,ירו טילים ונעלמו.

דן ראה שירדה חללית ענקית לעברו ,הוא כמעט התייאש  וחשב בליבו  שזה הסוף שלו.      

 ענת הסתכלה עליו ואמרה: “אל תתייאש אף פעם, תאמין בעצמך ויהיה לך הכי טוב שבעולם! “

מהחללית ירדו ההורים שלו, הוא צעק: “אמא אבא כל כך התגעגעתי אליכם” .

הוא התחבק עם הוריו, והם אמרו  “בוא נלך הביתה יש לנו כל כך הרבה דברים לספר לך”.

איש טוב

איש טוב שמי דניאלה אני רוצה לספר לכם את הסיפור שלי. הכל התחיל ביום שלישי היה לי ביום הזה מבחן גדול באנגלית .אני התכוננתי למבחן

להמשך קריאה »