החברות הרצויה

 

החברות הרצויה

 

לפני שש שנים נכנסתי לגן חדש, גן תהילה , הייתי בגיל שלוש הכרתי המון חברים חדשים, נהנתי לשחק עם החברים שלי בחצר , ולהגיע כול בוקר לגן.

בגן היו לי שני חברים טובים מאוד שמם ליאם ונתנאל, הם היו גרים מאוד קרוב לבית שלי ,והיינו תמיד נהנים לשחק ביחד גם אחרי הצהרים.

היו ימים שהייתי לפעמים קצת עצוב , למרות שהיינו חברים טובים , היו לפעמים גם ריבים בעיקר היינו רבים על איזה משחק נשחק ביחד, לא תמיד הסכמנו במה לשחק , אבל הרבה פעמים ויתרנו אחד לשני.

כשהיינו רבים היה לי עצוב ,ותמיד בסוף היום שנגמר הגן היינו משלימים אחד עם השני, ואז הייתי מאוד שמח.

לאחר כשנתיים ביחד בגן תהילה , החבר שלי ליאם שמאוד אהבתי עזב לשכונת גבעת משואה שהייתה רחוקה מאוד מהגן , היה לי מאוד קשה עם המעבר של ליאם.

כול אחד עבר לגן חדש ,  גן חובה.

למרות הקושי שהיינו רחוקים , תמיד שמרנו על קשר , דיברנו בטלפון והמון פעמים נפגשנו בשכונה שאליה ליאם עבר, שיחקנו בגן שעשועים גדול , אכלנו ביחד חטיפים  ושיחקנו ביחד בבית אחד של השני.

אני עברתי לגן קרן גן חובה , לשם עברתי עם חבר שלי נתנאל וגם שם הכרתי עוד חברים חדשים, אך אני ונתנאל תמיד נשארנו חברים .

עברתי דירה בתוך שכונת ארנונה שבה נמצא הגן שלי , והדירה שאליה עברתי היא יותר קרובה לבית של נתנאל , ושמחתי מאוד מהמעבר דירה כי הייתי יותר קרוב לבית של נתנאל , ויצא לנו לשחק הרבה הכדורגל ביחד בפארק שליד הבית.

לאחר שלוש שנים בהם הייתי בגן עם ליאם בשנה הראשונה, ושלוש שנים עם נתנאל, עלינו לכיתה א’ בשמחה רבה!

התרגשנו מאוד לכיתה א’ , אך חוץ מהתרגשות היה בי המון עצב , כי כול אחד מהחברים עבר לבית ספר אחר .

ומאז ועד היום עברו ארבע שנים , המשכנו להיות בקשר טוב , עם ליאם פחות יוצא לי להיפגש איתו כי הוא רחוק אבל תמיד אני חושב עליו, עם נתנאל אנחנו נפגשים הרבה בימי שבת בפארק ומשחקים ביחד כדורגל , ומאוד כיף לי לשחק איתו , ולהיזכר בחוויות שהיו לנו ביחד בגן.

 

הפתק שנעלם

הפתק שנעלם   “אביה!!!!!” צעקה אפרת ” למה את מגיעה עכשיו עוד רגע והיינו נוסעים! ” “סליחה” אמרה אביה. אפרת הייתה המורה של אביה ,

להמשך קריאה »