הרולרבליידס ונועם

 

הרולרבליידס ונועם/ איתי אדרי ב-3

 

פעם אחת היה ילד שקוראים לו נועם. נועם היה ילד בן 7 וחצי הוא גר בתל אביב ואהב משחקים: סביבונים, מכוניות קטנות, קלפים ועוד הרבה משחקים אחרים.

 

יום אחד היה לנועם יום הולדת. ביום הולדת הוא לא ידע מה לבחור כמתנה. היה לנועם הרבה חברים שהיה להם ״רולרבליידס״ נועם החליט שהוא יבקש מההורים שלו לקנות לו גם.

 

נועם קיבל את הרולרבליידס ליום הולדת 7, אבל הוא לא ידע לנסוע עליהם. הוא כל הזמן נפל, החליק, וקיבל מכה. יום אחד הוא רצה שחברים שלו ילמדו אותו לנסוע , החברים שלו הסכימו קצת וכל יום הם לימדו אותו משהו אחר: איך לנסוע, איך לעצור ועוד כמה דברים שקשורים לרולרבליידס.

 

נועם מאוד שמח שהחברים לימדו אותו לנסוע והחליט להגיד להם תודה.

 

יום אחד נועם אמר שהוא כבר רוצה ללכת לרמפות כי יודע לנסוע לבד. וההורים שלו אמרו לו שהוא צריך עוד קצת להתאמן ונועם אמר שהוא רוצה בכל זאת ללכת לרמפות. ההורים של נועם הסכימו והם הגיעו לרמפות.

 

ברמפות נועם ראה ילד שהיו לו רולרבליידס ומאוד רצה לנסוע ברמפות אבל עדיין לא ידע לנסוע ברולרבליידס. נועם נזכר שגם הוא פעם לא ידע והיו לו חברים טובים שלימדו אותו. אז החליט ללמד את הילד לנסוע ברולרבליידס, וגם איך לעצוב כמו שהחברים שלו לימדו אותו.

אחרי כמה זמן הילד כבר שמח בגלל שידע כבר לנסוע ונועם שמח שהצליח לעזור לילד שפגש. הילד אמר לו תודה רבה והם נהיו חברים.

 

סוף.

הפתק שנעלם

הפתק שנעלם   “אביה!!!!!” צעקה אפרת ” למה את מגיעה עכשיו עוד רגע והיינו נוסעים! ” “סליחה” אמרה אביה. אפרת הייתה המורה של אביה ,

להמשך קריאה »