הטיול שהשתבש

הטיול שהשתבש

לפני שאני מתחיל את הסיפור אני רוצה להציג את עצמי.

שלום לכולם, שמי דני. אני רוצה לשתף אתכם בסיפור אישי. הכול התחיל לפני חמישה חודשים  כאשר קנינו גור כלבלב. שמחתי מאוד שחקתי איתו והאכלתי אותו. הוא היה כמו אח שלי.

יום אחד תכננתי לצאת לטיול. בקשתי מהשכנה להשגיח עליו ולהוציא אותו לטיול מדי כמה שעות. אך יום למחרת, בטעות שכחתי לסגור את הדלת כאשר יצאתי לטיול עם כל המשפחה. הלכנו לטיול התרגשתי מאוד שהלכנו לטיול.

אחר שבוע השכנה שלנו התקשרה לאבא שלי ואמרה בלחץ: “הכלב ברח!”. אבא שלי היה לחוץ וגם אני פחדתי כי אני אוהב את הגור שלי מאוד.

אחר כך יצאנו מוקדם וחיפשנו אותו.

חודש עבר ולא מצאנו אותו. הדפסתי שלטים וחיפשתי אותו ברחובות. לפתע, ראיתי כלב קטן פצוע ועצוב. לקחתי אותו מהר לווטרינר ואמרתי:

“אתה יכול לחסן אותו?” הווטרינר אמר שהכלב כבר מחוסן ואני נזכרתי שגם הכלב שלי כבר מחוסן.

 אחרי  שהווטרינר הסביר לי ולאבא שלי מה מצב הכלב. אבא שלי פתאום נזכר שלכלב שלי היתה צלקת בעין.

ראינו את הכלב ובאמת הייתה לו צלקת בעין. הווטרינר אמר שמישהו ראה אותו ליד העיר הגדולה ליד קניון.

התרגשתי מאוד ושמחתי.

אבא שלי לקח אותו והכלב שמח כי היה לו קר. החזרתי את הגור לביתי ואני שמחתי מאוד שסוף סוף מצאתי את הגור שלי. אמא שלי אמרה “יותר אני לא משאירה אותו בבית בלעדינו”.

אחר כך אבא שלי אמר: “בוא נצא לטיול” ואני לא חשבתי פעמיים, חברתי לו רצועה ויצאנו לטייל. כמובן ששמרתי עליו בשבע עיניים. לבסוף, חזרנו מהטיול עייפים, אבל מרוצים. היה כיף לצאת לטיול ולהנות שוב עם הגור שלי.

 

הפתק שנעלם

הפתק שנעלם   “אביה!!!!!” צעקה אפרת ” למה את מגיעה עכשיו עוד רגע והיינו נוסעים! ” “סליחה” אמרה אביה. אפרת הייתה המורה של אביה ,

להמשך קריאה »