החרם

 

אחר הצהרים נגה חילקה את הזמנות ליום הולדתה לכל הבנות בכיתה שלה חוץ מילדה אחת שקוראים לה נועה,  נגה ביקשה מבנות הכיתה לא לגלות לה על היום הולדת .

בנות הכיתה שאלו למה לא לגלות לנועה שהיא לא מוזמנת ליום הולדת, ונגה ענתה להם שזה בגלל שהיא סנובית, בנות הכיתה הסכימו ולא סיפרו דבר.

חלפו להם כמה ימים והגיע  יום הולדתה של נגה וכל בנות  הכיתה הגיעו חוץ מנועה ,במסיבה  כולם  רקדו ונהנו ושיחקו ,בזמן הזה נועה הייתה לבד בביתה ולא הבינה למה אף אחת לא עונה לה .

יום למחרת נועה הגיעה לבית הספר וכולם התעלמו ממנה  נועה מאוד נעלבה ,היא הלכה מאחורי המבנה והתחילה לבכות.

היא לא הבינה איך זה קרה לה ולמה זה תמיד קורה לך  היא כבר עברה 6 בתי ספר בגלל החרם הזה ,נועה המשיכה לבכות בנתיים כל בנות הכיתה שעשו על נועה חרם שיחקו בכיתה ונגעו לה בדברים, שני הבחינה במשהו נוצץ היא הסתכלה ימינה ושמאלה ושאף אחד לא שם לב לקחה את החפץ ודחפה אותו לתוך כיסה .

כאשר היה צלצול להיכנס לכיתה נועה נכנסה לכיתה ושמה לב, שנגעו לה בדברים היא הסתובבה לאחור וראתה את הבנות מצחקקות ואז היא הבינה שהן נגעו לה בדברים והיא התחילה לבכות , המורה נכנסה לכיתה וראתה את נועה בוכה היא ניגשה אליה ושאלה אותה מה קרה? נועה סיפרה לה שמישהו נגע לה בדברים ולקח לה משהוא חשוב המורה אמרה לנועה לא לדאוג ושהיא תדאג שיגיד בקריזה אם מישהו נגע  משהוא חשוב המורה אמרה לנועה לא לדאוג ושהיא תדאג להגיד בקריזה אם מישהו נגע או היה בכיתה ב2 בזמן ההפסקה. נועה ידעה שחברותיה לכיתה עשו זאת אך לא היה לה אומץ לספר למורה על כך. השיעור התחיל  והמורה דיברה על זה שלעשות חרם זה לא משחק ונועה נזכרה שעושים עליה חרם והיא התחילה לבכות והבנות מאחורה צחקקו ונועה פשוט קמה ויצאה מהכיתה בבכי ורצה לשער וצעקה “למה תמיד קורים לי הדברים הרעים  ?!” היא צעקה בלי ללכת הביתההההההההה וכל המורים שמעו אותה ורצו לשער והם שאלו מה קרה ונועה ענתה להם עושים עליה חרם וכול המורים ענו במקהלה מה? ושאלו את נועה מי עושה עליך את החרם, נועה אמרה כול הכיתה שלי והמורים שאלו איזה כיתה את? ונועה אמרה ב2 ,איפה ב2 ? שאלו המורים, נועה אמרה באו אני אראה לכם והמורים באו אחרי נועה והם הגיעו לכיתה של נועה והם הקישו בדלת ואף אחד  לא פתח,  אז הם  הודעו בקריזה ואמרו כיתה ב2 נא להגיע למזכירות והם חיכו 6 דקות וכיתה ב2 לא הגיעו. אז הם באו  לצאת מהמזכירות והם פגשו את כיתה ב2 , המורים אמרו להם שעושים על נועה חרם. והמורה שלהם שאלה מי עושה את החרם? כל הכיתה. מי התחיל את החרם? זאת  שני. והמורה דרשה מכל הכיתה לבקש סליחה  מנועה וכל הכיתה בקשה סליחה מנועה חוץ מנגה. מזה שנגה לא בקשה סליחה מנועה ,היא סתם הפסידה חברות  עם נועה , על זה שהיא עשתה עליה חרם.

הפתק שנעלם

הפתק שנעלם   “אביה!!!!!” צעקה אפרת ” למה את מגיעה עכשיו עוד רגע והיינו נוסעים! ” “סליחה” אמרה אביה. אפרת הייתה המורה של אביה ,

להמשך קריאה »