החבר שלי

 

החבר שלי

מאת שם טוב

כיתה ג1

 

ללוי יש חבר די נחמד וקוראים לו יונתן, ליונתן יש הרבה צעצועים ולוי אוהב לבוא אליו לשחק. יונתן עלה לארץ מאירופה. המשפחה של יונתן חלמו לעלות לארץ ישראל וגם יונתן מאוד רצה לעלות לישראל, יום אחד אמא ואבא שלו הפתיעו אותו ואמרו לו שהם עולים לישראל. יונתן ממש התרגש. הוא תמיד רצה לעלות לישראל.

יום אחד לוי הלך לישון אצל יונתן. לוי אף פעם לא ישן אצל יונתן. ככה שזה היה מאוד מאוד מרגש. לוי הביא מברשת שינים, מזרן מתנפח וסבון, שם אותם בתיק שלו ויצא. אצל יונתן הם ראו קצת טלוויזה ,אכלו המון המון ממתקים , ב11 בלילה ראו טלווזיה.  ”איזה כיף” לוי אמר ליונתן”כן” אמר יונתן והמשכו עם הטלויזיה. ואז ליאה האחות הקטנה של יונתן הגיעה. היא ישראלית, כי כשליאה נולדה ההורים של יונתן ויוסי האח הגדול של יונתן כבר עלו לארץ ישראל. בכל מקרה, ליאה באה לשאול אותם מה הם עושים…

למחרת לוי רכב על סקטבורד  ופתאום הוא פגש את ליאה בדרך לבית הספר. ליאה אמרה לו”הי” לוי הסב לה מבט חטוף אבל ,אוי, לוי מצא את עצמו מתיפך על רגלו. זה כאב לו מאוד ”איי” אמר ואז פתאום התעלף.

 לוי לא הגיע לבי”ס במשך שבוע ואז יונתן הבין שכנראה יש בעיה, “אם החבר הכי טוב שלך לא מגיע לבי”ס שבוע” אז צריך באמת לדאוג. יונתן החליט לבוא ללוי ולשחק איתו. למחרת יונתן הביא 2 מכוניות לבית הספר ובצהרים לאחר בית הספר יונתן הלך ללוי. לוי מאוד מאוד שמח . לאחר כמה ימים הרגל של לוי הבריאה, ולמחרת לוי בא לבית ספר ושניהם שיחקו ונהנו יחד.                                                                                                                                 

                                                           הסוף

הפתק שנעלם

הפתק שנעלם   “אביה!!!!!” צעקה אפרת ” למה את מגיעה עכשיו עוד רגע והיינו נוסעים! ” “סליחה” אמרה אביה. אפרת הייתה המורה של אביה ,

להמשך קריאה »