חייזרים באמצע העיר

אלרואי כהן
כיתה ד’
רבי עקיבא
שרי עבדי
אור עקיבא

 

 

לפני כחודש ביום רביעי בשעה 12:00 בלילה נחתה חללית חייזרים באור עקיבא ברחוב הנשיא ויצמן .

 נשמעו קולות של חריקה ושל מנוע החללית ...המונים של אנשים הגיעו מכל הסביבה הקרובה , אנשים יצאו מחלונות הבתים לראות מה פשר הדבר ? מה זאת החללית הזאת שנחתה באמצע העיר אור עקיבא ?!! לפתע... יצאה  חייזרית מן החללית  בשם טרלליה שבאה מכוכב טרלולו כי כולם שם מטרללים ...אתם יודעים ?! בקטע טוב כזה! אולי קצת טיפשים חוץ מטרלליה ,  היא הייתה ככה ככה אבל אחיה הגדול שהיגיע איתה מהחלל לימד אותה את שפת בני האדם. לקראת שעה חמש בבוקר אבא של טרלליה  קם וקרא בקול רם ובכעס רב בשפת הטרלולו טרללה טרו ללה טרלה לולו :"איפה הילדים נעלמו ? אמא טרללה הייתה קצת בהלם האמת שלא ידעה מה לענות כי היא לא הבינה לאן הם נעלמו ....

טרללירו האח הגדול דואג קצת לאמא ואבא , היינו חייבים לברוח כי איימו עלי שיהרגו אותך, אמר טרללירו לאחותו .  הם רצו שאת אחותי הצעירה שאני כל כך אוהב תתחתני עם בן המלך ולכן עשיתי הכול כדי לחמוק מהם.  עכשיו אני מבינה הכול אמרה טרלליה הם ממש חצופים .

באותם הרגעים הלכו ברחוב שני ילדים דן ודנה ולא האמינו למראה עיניהם ,חללית כסופה נחתה באמצע העיר מה קורה שם ? הם התקרבו לאט , לאט בהיסוס רב .. והנה הם רואים שני חייזרים אחד בצבע ירוק והשנייה בצבע ורוד. דן ודנה נבהלו מאוד וצעקו לעזרה .. אבא! אבא ! בוא תראה .. יש כאן שני יצורים מוזרים .. אבא התקרב אליהם ... היצורים דברו אתו ממש בשפה שלנו .. ואמרו לו :"אל תדאגו אנחנו לא נעשה לכם דבר ".. דן ודנה התקרבו אליהם ואז הם סיפרו להם את כל מה שקרה ... החייזרים טרילליה וטריללרו נשארו בחברתם עד עצם היום הזה והם חיים באושר ,כושר, ועושר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן