התאונה

מיטל אורבך
כיתה ד’
נתיב זבולון
נאוה תמיר (מרמרוש)
מודיעין

בוקר אחד באחד מימי החופש הגדול יצאה משפחת ישראלי לנופש.

ההתארגנות הייתה ארוכה, לפני שהם יצאו  מהבית הם נזכרו כי הם שכחו לקחת בגדי ים ועוד כמה דברים. כאשר הם סיימו הם נכנסו לרכבם והתחילו לנסוע. בדרך הם ראו הרבה בניינים, עצים, פרחים וגשרים. כדי להעסיק את הילדים על מנת שלא תקרה תאונה לכל אחד היה טלפון או טבלת.

לפתע רכב מהצד הנגדי סטה מהנתיב והתנגש ברכב של משפחת ישראלי. מהרכב התחילו לצאת גיצים ותוך כמה שניות מהגיצים נוצרה שרפה. משפחת ישראלי ניסתה לצאת מהרכב אבל לא הצליחה.

המקום התמלא במשטרה, מכבאי אש ואמבולנסים. המשטרה סגרה את האזור ומכבאי האש כיבו את השרפה. לקח קצת זמן עד שמכבאי האש כיבו את השרפה כי זה היה יום עם רוחות ובגלל הרוחות האש לא כבתה.

בזמן הזה כתבי חדשות הגיעו למקום לספר מה קורה באזור התאונה. לבסוף מכבאי האש הצליחו לכבות את השרפה. אחר כך הדבר הראשון שמכבאי האש עשו זה לבדוק אם המשפחה עדיין בחיים. קודם הם ראו שהאבא והאמא עדיין בחיים ולקחו אותם באמבולנס טיפול נמרץ לבית חולים. אחר כך הם ראו שכל השאר בחיים וגם אותם הם לקחו באמבולנס טיפול נמרץ לבית חולים. בזמן הזה המשטרה חשבה על פיתרון למנוע תאונה נוספת. הפתרון היה לשים גדר בין כביש לכביש ככה שאם רכב סוטה הרכב יתקע בגדר ולא ברכב.

משפחת ישראלי הייתה בבית חולים , ההורים היו פצועים באופן בינוני, לגבי הילדים הרופאים  ידעו אם עדיין יש להם סיכוי לחיות. לאחר מספר ניתוחים התייצב מצבם אולם, במהלך החיים הם יצטרכו לעבור ניתוחים נוספים. משפחת ישראלי ניצלה בנס.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן